Молодь за здоровий спосіб життя

З нагоди  Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 1 червня 2015 року на стадіоні «Колос» в  місті Яготині  відбувся спортивно-розважальний захід «Молодь за здоровий спосіб життя», який мав на меті  пропаганду  здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок, стимулювання до систематичних занять фізичними вправами.

Свято розпочалося з концертної програми за участю вокального ансамблю «Віста» та танцювального колективу "House of Dance/ HD". Своїми номерами вкотре підтвердили, що молодь Яготинщини  має неабиякі таланти.

В рамках заходу проходила акція «Обміняй цигарку на цукерку». Мета якої, змінити ставлення до паління, привернути увагу громадян, а особливо молоді, до проблеми тютюнопаління, тому що саме куріння є причиною багатьох хвороб і передчасної смерті. Перший крок до здорового способу життя зробило чимало учасників. В ході акції було обміняно чимало цигарок.

Для найменших учасників відбувся конкурс «Малюнок на асфальті» на тему: «Україна очима дітей».  Всі тридцять  учасників отримали дипломи, подарунки та чудовий настрій. Приємно бачити,  що підростаюче покоління шанує традиції свого народу та любить свою країну.
 
Та все ж головними були змагання:

Відкрита першість  із згинання рук в упорі лежачи,  де одинадцять учасників демонстрували свою силу, десять хлопців та одна дівчина. Перемогу здобув Москалець Дмитро з результатом 185 раз, друге місце здобула Марченко Оксана, здивувавши всіх своїм результатом в 116 разів, обігнавши представників сильної статті. На третьому місці опинився Мельник Дмитро з результатом  в 83 згинання.  

А для прекрасної статті, відбулась відкрита першість міста з присідання серед дівчат. Виборола перемогу,з великим відривом, Марченко Оксана,  присівши 555 раз. Друге місце, не дивлячись на  свою травмовану руку, здобула Фролова Дарина з результатом 329 разів. На третьому місці опинилась Дзюба Іванка зі своїми результатом  в 300 присідань.  Переможці отримали  нагороди та медалі. Кожна маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

 
Наприкінці всіх чекав сюрприз. Керівник танцювального колективу "House of Danсe / HD" Віра Кужелєва провела вражаючий танцювальний майстер клас, до якого приєднались всі бажаючі  учасники заходу, організатори, судді та глядачі. Любіть спорт, займайтеся спортом і тоді ви проживете довге й щасливе життя, яке приноситиме вам тільки позитивні емоції. Ми віримо, що учасників змагань з кожним разом буде більше і більше. Організаторами спортивно-розважального заходу «Молодь за здоровий спосіб життя» сектор молоді та спорту і відділ культури, національностей та релігій Яготинської районної державної адміністрації.        

 
05.06.2015
949

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...