Оперативні наради при міському голові

30 березня відбулися оперативні наради під головуванням міського голови Н.М.Дзюби. Серед основних питань, обговорених на нарадах були: питання благоустрою території міста, який проводиться в м. Яготині в рамках двомісячника благоустрою, питання завершення ремонту дорожнього покриття деяких вулиць та провулків міста, розпочатих в 2014 році, стан роботи Яготинської ЖЕК з укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів.
З працівниками апарату міської ради обговорили питання щодо виконання контрольних документів, в т.ч. доручення з питань часткової мобілізації воїнів АТО, накреслили плани роботи міської ради на квітень поточного року. Керівники комунальних підприємств міської ради прозвітували про роботу підприємств впродовж тижня, що минув, розповіли про плани комунальних підприємств на найближчий період.
Начальник Міськсвітла Білаш В.М. поскаржився на незручності, які виникають в роботі підприємства при виконанні заявок громадян на заміну ліхтарів вуличного освітлення, які перегоріли, через відсутність нумерації будинків приватного сектору, оскільки громадяни вказують свої адреси, а на будинках номерів немає. 
За підсумками нарад міським головою були надані доручення працівникам міської ради та керівникам комунальних підприємств міської ради.
31.03.2015
470

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...