У Яготині невідомі підпалили гараж депутата міської ради

19 жовтня близько 7:00 зловмисники скоїли підпал гаража депутата Яготинської міської ради Ігоря Смаглія

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційний сайти ВО "Свобода".

У повідомленні зазначено, що 10 вересня міський голова Яготина звільнила Ігоря Смаглія з посади начальника комунального підприємства за принципову позицію щодо неправомірного розподілу бюджетних коштів. Йдеться про те, що неодноразово в засобах масової інформації, інтернет-виданнях  та на сесіях міської ради депутат  Яготинської міської ради  від ВО "Свобода" Ігор Смаглій викривав незаконні оборудки з бюджетними коштами. Також повідомляється, що за результатами розгляду депутатських звернень Ігоря Смаглія до правоохоронних органів порушено кілька кримінальних справ щодо посадових осіб Яготинської міськради.

Яготинська районна організація ВО "Свобода" пов’язує факт підпалу з громадською та політичною діяльністю депутата Яготинської міської ради від ВО "Свобода" Ігоря Смаглія, та вважає помстою за його принциповість. Поліція зафіксувала факт злочинних дій та порушила кримінальну справу.

Яготинська  "Свобода" також заявляє, що переслідування, шантаж, погрози, підпали не зупинять представників ВО "Свобода", які й надалі будуть відстоювати інтереси громади Яготина від незаконних, корупційних та кримінальних діянь
31.10.2018
789

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...