Мистецький захід "Картинній галереї – 35"!

Сьогодні свято спогадів, підсумків, звершень і планів! Картинна галерея відзначає 35-річний ювілей.

На свято завітали шановані гості: перший заступник голови Яготинської райдержадміністрації Сухенко Тетяна Петрівна, яка зачитала Подяку від голови ЯРДА Шмигановського В.С.; керуючий справами виконавчого комітету міської ради Галицький Володимир Анатолійович, який вручив колективу Картинної галереї Грамоту, підписану міським головою Дзюбою Н.М. та годинник на згадку; донька зачинателя музейної справи на Яготинщині Непорожнього Олександра Степановича - Галина Олександрівна; ветерани праці, представники різних поколінь мистецького сузір’я Яготинщини: Кучерява Л.В., Точковий В.О., Козачок О., Мостова Ю., Бойко Г.М., Літвінов О.С., Калінкіна Я.О. та колишні музейні працівники Шипота Н.Г. і Давиденко Г.О.
 
 
Вступне слово мав директор КЗ КОР "Яготинський історичний музей" Шулла Іван Іванович, який зазначив, що Картинна галерея є одним з найвідвідуваніших музейних закладів. В художньому відділі бувають делегації з різних куточків України та всього світу. 
Працівники Картинної галереї в цей день приймали вітання і дарунки. Місцевий художник Володимир Якович Лісков подарував три живописні полотна, які поповнять фонди музею.
 
Присутні насолоджувалися творчістю тріо "Краяни", які створили святкову атмосферу мистецького заходу.
 
28.09.2018
666

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...