Зустріч з виборцями на вулиці

За дві години до заздалегідь запланованої та анонсованої зустрічі народного депутата Сергія Міщенка з виборцями в Яготині було закрито на ремонт будівлю районного будинку культури, де планувалося проведення зустрічі. Нардепу довелося проводити зустріч прямо на вулиці. 
 
Як повідомив нардеп, його не пустили на зустріч з виборцями в Яготині. За його словами зустріч була заздалегідь запланована та анонсована. Однак, за дві години до зустрічі місце її проведення - Яготинський районний будинок культури - був закритий на ремонт.
 
"Сьогодні вперше з 2012 року мене, як чинного депутата (98 виборчий округ), не пустили на давно заплановану і анонсовану зустріч з виборцями", - написав у повідомленні Сергій Міщенко.

За його словами, пряма вказівка ​​не пускати його на зустріч з виборцями дав глава Яготинської райдержадміністрації (РДА) Василь Шмігановскій.

"За прямою вказівкою колишнього соратника Януковича, а нині - голови Яготинської адміністрації Шмигановського. Призначеного указом Петра Порошенко ", - заявив нардеп в повідомленні.

В результаті народному депутату довелося проводити прийом виборців прямо на вулиці перед будинком культури.
 
 

17.09.2018
515

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...