На Яготинщині обрали Міс Яготин-2017

У багатогранності юних яготиночок мали нагоду переконатися всі глядачі конкурсу «Міс Яготин - 2017», який відбувся в ці вихідні 29 квітня у районному будинку культури. Учасниць конкурсу оцінювали по-українськи щедрі поважні члени журі: заступник голови районної ради Усенко Олександр Павлович, керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради Галицький Володимир Анатолійович, міс Яготин 2016 року Ілльєнко Євгенія, засновник, керівник і хореограф «Студії танцю та фітнесу "House of Danсe"» Віра Кужелєва, представник компанії Oriflame, партнер конкурсу Тетяна Макарчук, представник клубу "Максимум" Володимир Бусленко, Кошіль Володимир спонсор конкурсу, партнер конкурсу Альона Приймак, Дмитро Ящук постановник показів та конкурсів краси Всеукраїнського рівня,організатор конкурсів краси на Яготинщні, переможниця «СтудМіс Житомира 2014» лауреатка конкурсу "СтудМіс Україна 2014", Євгенія Бєлоцька, яка була головним організатором конкурсу.
 

Допомагав в організації заходу сектор молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.

Нудьгувати не довелось ні на хвильку! Адже забезпечували гарний настрій талановиті артисти, які підготували яскраві номери для публіки: співаки, неодноразові переможці та учасники всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів естрадного співу Андрій Маргосян та Олена Барановська, танцювальний колектив "House of dance" ( керівник Кужєлева Віра), Вікторія Ситник зі своїми чудовими хореографічними номерами, вокальний ансамбль "Віста" ( керівник Кисіль Віра) та Коваленко Ангеліна, надзвичайний Антон Квасов.
 

Ще на початку конкурсу зал був повністю розділений на 8 секторів і кожен вболівав за свою красуню. Кінець же свята був справді феєричним – глядацька аудиторія зірвалася бурхливими оплесками адже на сцені з’явилися їх головні фаворитки для отримання нагороди кращих з кращих. Тож, за підсумками титул «Міс Глядацьких симпатій» отримала Бурбела Руслана . З незначною різницею у кількості балів звання і титул «Другої Віце - Міс» отримала Згуровська Аня, Руслана Ворона зупинилася за крок від «головної корони» та була обрана «Першою Віце-Міс». Переможницею ж стала Ольга Лабудяк , яка віднині цілий рік буде обличчям нашого міста, адже вона – «Міс Яготин – 2017». Переможцю чекав особливий подарунок від міської ради сертифікат на тур по Закарпаттю.
 
 

На згадку про незабутню подію у їхньому житті дівчата отримали гарні діадеми та чудові подарунки: набори декоративної косметики, букети, подарунки, дипломи та багато інших приємних призів і звичайно, прихильність сотень глядачів.

За підтримку в організації проведенні заходу вдячність висловлюємо Яготинському районному будинку культури, партнерам, членам журі, батькам та друзям учасниць – усім, хто взяв участь у заході та забезпечив чудовий настрій всім присутнім в залі!
 
 
 
30.04.2017
956

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...