Згорів магазин на привокзальній площі Яготина

14 січня троє невідомих зайшли до крамниці "Престиж" на вокзальній площі, кинули "коктейль Молотова" і зникли у невідомому напрямку

Повідомляє портал "Моя Київщина" з посиланням на Facebook сторінку групи "Мій Яготин".

"От маємо нагадування про те, що українець нині сам на сам з державою, з податковою, а коли і з криміналітетом. По даним місцевих мешканців, до господаря крамниці "Престиж", що на вокзальній площі, не так давно приїздили з пропозицією надати захист. Він відмовився і сьогодні вночі о 02:50 двоє чи троє молодиків зайшли до торгового залу крамнички і кинули щось подібне до "коктейля Молотова".

Свідками цього були дві продавщиці крамнички, одну з яких з опіками в результаті інциденту забрали до лікарні, та кілька таксистів, що перебували в той час на площі. Після цього ті молодики спокійно перетнули вокзал і попрямували на вокзальний квартал. Ну все правильно: хто побіжить за ними, аби втратити в подальшому роботу чи життя? І заради чого? Заради справедливості, які навіть нашій поліції не потрібна?

 
Однак ми не здивуємося, якщо офіційні представники відповідних органів дадуть заключення, що в крамничці "закоротило" і жодних свідків не буде. І що цікаво: станом на 09.00 ранку жодного поліцейського на місці злочину немає! Віват, пани Аваков, Троян та Верига! Поліція береже, але точно не нас з вами і вже точно ніколи не заступиться за громадські права. Те, що підпал було зроблено на першому поверсі і що він стався не від короткого замикання, видно з фотографії фасаду, в якому вигоріли навіть вікна і двері. Що ж, тепер маємо для всіх місцевих представників малого бізнесу попередження, що не варто сподіватися в цьому світі на когось, крім самого себе.

І якщо до тебе зайшли в крамничку з погрозами і пропозицією "кришувати" бізнес, чи не варто робити так, як це роблять в штаті Техас США? Чи не простіше підприємцям об'єднатися і знищити структуру, яка вже кілька років паразитує на Яготинщині і якій все ніяк не дасть ради ні поліція, ні мерія? Та й у ФБ вже немає чого поширюватися, хто кому допоміг чи передав на АТО, а то ще й по домівкам почнуть їздити в гості, провідати сердешних господарів. Ну а всіх інших зі святом і приємною новиною: у вас поки що нічого не згоріло! Але це поки що..."

15.01.2017
2021

1 коментар

Тарас
20.01.2017 16:40
от шо пишуть із-за порєбріка.
serg-dpr.livejournal.com/74828.html?view=804940#t805196
Завантаження...