Яготинське молоко №1 в Україні!

Завдяки вашій підтримці молоко ТМ «Яготинське» стало лідером продажів в 2015 році, а група компаній «Молочний альянс» - впевненим переможцем серед виробників молока в Україні! Про це говорять результати дослідження одного з експертів ринку.
 
Але це ще не всі хороші новини. Відносно новий на ринку продукт від ТМ «Яготинське» - «Какао на молоці» - в минулому році дійсно припав до смаку споживачам. Адже за результатами продажів в категорії «кольорове молоко», найбільше купували саме «Яготинське» какао.
Шанувальників бренду «Яготинське» стало більше і в інших молочних продуктах, які випускаються нашою компанією. Так, у порівнянні з 2014 роком, кефір ТМ «Яготинський» за обсягом продажів в 2015 році піднявся з п'ятого на третє місце, а питні йогурти із смаками «персик», «полуниця», а також новинка літа минулого року «чорна смородина-вишня» піднялися відразу на три позиції і зайняли 2 місце. 

Ми вдячні кожному з Вас за те, що Ви залишаєтеся вірні своєму смаку і вибираєте молочну продукцію ТМ «Яготинське». Ми і надалі випускатимемо для Вас тільки якісні молочні продукти!
 
Молочний альянс
06.04.2016
1161

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...