Обережно! Вандали!

Майже щодня до Картинної галереї, художнього відділу КЗ КОР "Яготинський історичний музей" в місті Яготин Київської області приходять і приїздять відвідувачі. Вони із задоволенням оглядають: "Поляну декабристів", Ротонду, які є частиною палацо - паркового комплексу Розумовських - Репніних, а також скульптури, які розміщені в парковій зоні .

Подібні випадки, які подані нижче, неодноразово вже траплялись на території Картинної галереї: була зруйнована скульптура на "Поляні декабристів", понівечено стіни і східці біля галереї.
І ось знову прикрий випадок. В ніч з 23 на 24 березня 2016 року невідомими зловмисниками була знята з постаменту скульптура "Комбат", нанесені пошкодження на барельєфах декабристів. Поруч знаходяться скульптури С. Ріхтера та М. Гоголя (207-му річницю народження відзначаємо у цьому році), які стали мовчазними свідками цих подій.

В той час, як працівники музею прикладають зусилля для збереження культурної спадщини, вандали руйнують пам’ятки історії.
Але все ж таки добрих людей набагато більше, вони завжди готові допомогти в скрутну хвилину. Висловлюємо щиру подяку начальнику ЖЕК - Стрісі Андрію Вікторовичу і його працьовитому колективу, які неодноразово надавали музею допомогу. Так сталося і цього разу - до 11 години ранку спільними зусиллями скульптура була поставлена на місце.
 
 

А правоохоронні органи просимо більше докладати зусиль для розкриття подібних злочинів, проводити роз’яснювальну роботу з молоддю, проводити рейди в нічні години на території музейного відділу. По факту розслідування попередніх випадків ніхто не був покараний. 
P.S Для любителів легкої наживи ще раз нагадуємо,що скульптури не містять в собі цінних металів, а мають духовну і моральну цінність.
 
 
 
28.03.2016
876

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...