Виставка картин яготинки Мостової Юлії

22 березня в Яготинській картинній галереї відбулася виставка картин молодої художниці Мостової Юлії, уроджениці міста Яготин. 

Відвідувачам були представлені полотна, на яких художниця зображує здебільшого рідний край та рідних їй людей в цікавому жанрі, відповідному давнім часам з їх колоритом та образами. 

Також були представлені картини Василенка Павла Дмитровича,  дідуся Юлії, який при житті був наставником художниці, чим вона йому завдячує і по цей день. 

Екскурсовод галереї розповіла нам коротку історію про творчий шлях Мостової Юлії як художниці, починаючи з розповідей про її дитинство та юність і закінчуючи її сьогоденням. 

Сама ж Юлія розповіла глядачам, звідки черпає натхнення, хто надихає її на писання картин, а також поділилася з гостями своїми творчими планами на найближче майбутнє.

Юлія присвятила дану виставку своєму синові Тимуру, якому завтра, 23 березня, виповнюється 4 роки. За кілька днів до виставки художниця намалювала портрет синочка, зробивши такий йому подарунок до Дня народження. Адміністрація сайту також приєднується до привітань Тимура, завдяки якому народився новий чудовий портрет.
 

Чекаємо від художниці нових картин та бажаємо їй творчого натхнення.
А вам, читачі, хочемо повідомити, що виставка Мостової Юлії триватиме місяць. Отже відвідайте Яготинську картинну галерею та пізнайте творчість своїх земляків. 
 

 
 
 
 


Авт. Заїка Н. Ю.
22.03.2016
946

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...