Відкриття виставки робіт вихованців Яготинського РБДЮТу

16 березня 2016 року в Музеї «Флігель Тараса Шевченка» КЗ КОР «Яготинський історичний музей» відбулось відкриття виставки робіт вихованців Яготинського РБДЮТу, зокрема гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, а також учнів шкіл міста та району з гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»
Мета виставки: підтримка юних талантів, розвиток та популяризація декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, реалізація творчих задумів учнівської молоді, повага до творчості Тараса Григоровича Шевченка.
 
 

На початку дійства завідувач музею «Флігель Тараса Шевченка» Гусак Лариса Сергіївна ознайомила присутніх з експозицією музею, розповіла про виставку в номінації образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва, присвячені шевченківським дням. В процесі заходу кожен з вихованців-майстрів розповів про свою художню роботу, сюжет якої пов'язаний з творами шевченківської тематики. На кінць зустрічі кожному учню від дерекції закладу вручено грамоти – відзнака за їхню творчу працю, а викладачів нагороджено грамотами за плідну працю у вихованні поваги та інтересу до Великого Кобзаря.
 
 
17.03.2016
665

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...