Засідання Ради Яготинської районної федерації футболу

Сьогодні відбулося засідання Ради Яготинської районної федерації футболу. Відповідно до порядку денного, були розглянуто ряд питань: 
- затверджено дату , час та порядок денний Чергової Конференції ЯРФФ;
- обговорювалися зміни, доповнення та зауваження до проекту регламенту проведення кубку, чемпіонату та першості району з футболу;
- визначено структуру та кількість учасників чемпіонату та першості, а також визначено дати початку даних змагань;
- проведено жеребкування учасників кубку Яготинського району сезону 2016 року.
На засіданні були присутні представники 14 футбольних комад району, члени виконкому, представники сектору молоді та спорту адміністрації. Вів засідання голова ЯРФФ Форостяний О.С..
В ході обговорень учасники визначилися й прийняті попередні рішення щодо питань порядку денного:
- Визначено, що Чергова Конференція ЯРФФ відбудеться 5 квітня 2016 року о 11-00 в приміщенні райдержадміністрації. На Конференцію запрошуються по одному делегату від колективних членів ЯРФФ.
- Суттєвих змін до регламенту проведення чемпіонату та першості з футболу минулого сезону не вносили, а залишили той що був. Лише порушувалися питання щодо дозаявок гравців протягом сезону, підготовки футбольних полів та переносу матчів, питання щодо "легіонерів" та гравців за дві команди.
- Виявили бажання виступати в Вищій лізі (чемпіонат) вісім команд у два кола змагань. В першій лізі буде виступати 10-12 команд (остаточна кількість визначеться до Конференції) у два кола змагань. 
- В кубок району з футболу попередню заявлено 19 команд. Кубок буде проводитися аналогічно до структури минулого сезону. Турнір триватиме в декілька етапів. Перший з них, де гратимуть команди з нижчими рейтинговими показниками, планується розпочати 26-27 березня. Проведенно жеребкування всіх учасників. Детальна інформація про кубок та сітку проведення в наступній публікації.
15.03.2016
822

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...