У Київській обласній раді запрацював «Телефон довіри»

У Київські обласній раді запрацював «телефон довіри». Відтепер мешканці області можуть телефонувати на «гарячу лінію» облради  та оперативно отримувати інформацію з питань, що їх цікавить, а також звертатися зі своїми наболілими проблемами, інформувати про факти зловживань і свавілля чиновників на місцях.
 
«Після Революції Гідності, люди сподівалися на відкритість та чесність влади, а натомість отримали кричущу несправедливість, корупцію, розчарування через відсутність реформ. Звертаючись до чиновників з тими чи іншими злободенними питаннями, громадяни, зазвичай, отримують елементарні відписки. У такий спосіб людям просто вказують на двері.
 
А тому довіра населення до інститутів влади сьогодні є вкрай низькою», - зазначає голова облради Ганна Старикова. «На жаль, до цього часу Київська обласна рада не мала «телефону довіри», на який би мешканці Київщини могли б зателефонувати та розповісти про свої проблеми, поділитися власним баченням щодо розвитку регіону чи своїх громад.
 
Саме тому, з метою поширення зворотного зв’язку з мешканцями області, оперативного реагування на їхні проблеми ми започаткували роботу «телефону довіри».

Номер телефонної лінії спілкування з громадянами (044) 286-83-59  працюватиме щодня, крім вихідних та святкових днів. Телефонні дзвінки приймаються з  9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.
«Влада в своїй діяльності та спілкуванні з громадянами має бути максимально відкритою та прозорою. Ми допомагатимемо кожному відстоювати власні інтереси. Жодне звернення не буде проігнороване, не залишиться поза увагою. Довіра людей для нас – найголовніше», - підкреслює голова обласної ради.
03.02.2016
611

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...