В Яготині планують поселити сотні мігрантів із Сирії

У місті Яготин планують поселити 250 мігрантів із Сирії, яка охоплена запеклим збройним конфліктом.
Про це повідомляється в сюжеті телеканалу "112 Україна".
Для біженців із Близького Сходу почали ремонт у недобудованому гуртожитку, в якому планували поселити чорнобильців. Тепер гуртожиток стане пунктом прийому біженців.
Його директор Тетяна Бельченко заявила, що селити будуть тільки тих біженців, які отримали відповідний статус від української влади. При цьому, місцеві жителі висловили невдоволення появи в місті "сусідів" із Сирії.
 
Жителі Яготина навіть організували віче, на якому заявили, що побоюються асоціальної поведінки, хвороб і підвищення рівня злочинності через можливу появу сирійських мігрантів. Цю новину також негативно сприйняли і користувачі соціальних мереж.
 
"Чому б їх не поселити на Банковій?" - запитав журналіст на своїй сторінці у Facebook Віталій Назаренко.
 
 
"Тут планується розмістити тих людей, яким наша держава вже надала офіційний документ, офіційний статус біженця з усіма перевірками і навіть з медичним обстеженням", - повідомила Директор пункту тимчасового розміщення біженців Тетяна Бельченко.
 
 
Депутат обласної ради Армен Шахарьянц каже, що Яготин не витримає такого напливу сирійців.
"У місті всього 18 тисяч жителів. З розрахунку 250 біженців для міста це просто катастрофа, - каже депутат. - У той час, коли сита Європа відмовляється від біженців, коли там вони натворили чудес, і в Німеччині, і у Франції, і навіть в маленькій Бельгії - найщасливішою країні світу, нам в саму убогу країну нав'язують біженців ".
 
  
"Мене мучить одне питання: наша влада всім переселенцям із Донбасу виділили безкоштовне житло? І таке, скажімо чесно, непогане, як сирійським біженцям, з відмінним ремонтом. У нас в країні вирішили проблему з нашими переселенцями? Чому влада замість того, щоб давати притулок українцям, перейнялася раптово долею 250 абсолютно чужих країні людина? У нас війна закінчилася? Різко стало багато грошей і нікуди їх діти? І ось ще нюанс - а який обсяг допомоги у сирійських біженців? Як у Німеччині або як у Великобританії? Порох зовсім злетів із котушок", - написала на своїй сторінці у Facebook журналіст Ксенія Якушко.
 
29.02.2016
806

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...