Голодний лось ледь не вбив людину

Недалеко від Яготина відбувся жахливий випадок за участю лося. Тварина раптово встрибнула на машину, повністю її роздавила, а сама загинула. Водій з серйозними травмами обличчя зараз у лікарні. Експерти кажуть, що тварини у пошуках корму взимку виходять ближче до людей, потрапляючи іноді в серйозні перепалки.

Надзвичайна ситуація сталася неподалік Яготина. На автомобіль, за кермом якого перебував 40-річний киянин Віктор Б., що рухався з боку Києва, раптово стрибнув лось.

«Це було близько 22:30. Я їхав близько 100 км / год, майже під'їжджав до Яготина, де живе мій батько. Раптово побачив, як на машину стрибає лось. Пам'ятаю, як встиг здивуватися - там кругом поля. Звідки він там узявся - загадка. І пам'ятаю, як дах машини повністю провалюється вниз. Встиг ухилитися. Але як загальмував - не пам'ятаю, таке враження, що машина сама заглохла. Я навіть злякатися не встиг », - розповідає Віктор.

Лося від удару відкинуло на кілька метрів. А Віктор вибрався через дах автомобіля через кілька хвилин після події. «Люди, які проїжджали, зупинилися і викликали швидку допомогу та поліцію. У мене все було, як в тумані, але свідомість я не втрачав ", - продовжує Віктор.

Швидка відвезла Віктора в лікарню, де йому поставили діагноз «струс мозку» і «перелом щелепи». Щелепу вже прооперували і скоро знімуть шви.

Як додає директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, найчастіше лосі мігрують в травні-червні і взимку.

«Навесні мігрують молоді лосі, які від мами відбилися. Вони просто ще не знають, що людей треба боятися, ось і забрідають. А взимку мігрують через те, що в лісі просто немає корму. Швидше за все, і цей виявився в полі через те, що хотів якогось сіна під'їсти. А машину просто не побачив. Для них машина не є джерелом небезпеки. Тому водіям треба уважніше дивитися на дорогу »
15.01.2016
788

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...