В Яготині під час риболовлі застрягли в мулі троє чоловіків, один з них загинув

У неділю, 20 грудня, о 19:45 в службу порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що на річці Малий Супій в місті Яготин на відстані 500 метрів від берега знаходиться троє людей, які застрягли в мулі.

По прибутті на місце рятувальники з'ясували, що на річці Малий Супій троє чоловіків, користуючись рибальськими лижами, відійшли від берега, ловлячи рибу, і застрягли в мулі. Один з рибалок провалився практично повністю, на поверхні була одна голова, другий - по пояс. І лише третій якимось чином зумів утриматися на саморобних лижах. Таким чином рибалки були заблоковані кілька годин. Мобільний зв'язок не працював.

Крики замерзаючих чоловіків почув працівник рибальського господарства. Він зателефонував до служби порятунку. Рятувальникам знадобилося більше 500 метрів мотузки, щоб дістатися до постраждалих. Використовуючи два гумові човни, які перекидалися один перед одним, працівники ГСЧС дісталися до рибалок. На жаль, один із них вже загинув від переохолодження. Двох інших на човнах доставили до берега. Рятувальні роботи закінчили вже ближче до півночі.
22.12.2015
699

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...