Коментарі

14.12.2016 15:04
Звяжіться зі мною будь ласка по телефону 80956123658
17.07.2016 01:07
Добрий день! Прошу звернути УВАГУ керівництва на працівників магазину по вулиці Мономаха!!! Це вже не вперше, наскільки я знаю, поступають скарги в їхню адресу!!! Рекомендую, провести бесіду, так би мовити, профілактичну, з приводу ставлення до покупців!!! Не завадило б роз'яснити продавцям магазину, як вони мають себе поводити з покупцями, адже, виходячи з усіх ситуацій, які трапляються, вельмеповажні жіночки, аж ніяк не знають правил поведінки і не навчені гарним манерам!!!
15.07.2016 12:22
Дебілізм.

xdgjdyjsrthszrgawegyserhdrtjdtykfjdtyjgjghngfjndfghstarfgak/egjakrjgl;kajglk;dfvgbkjasdhfngjkshnadfgnas.fgnasrklgjn;lksaerjg;lkaserjg;lksdfnbkfxnbl'kzdfnv'lkzSDNG'lah/lkgndfsz/lkbnzxdflkbn;dfgl;kjnlkrjnklserjgmnklzsbzndfklgbaNDSLK;gnaerjkgna/jkngjk/afdngjklanserkjgbakwejbgfajkwebgkjabrgkjabrkjgbaerkjghajekwghlakjreghlkjahregklahrelgjkharjkegjhgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggakrjglka/jrglkrjg/lkajreglkaejrgl/kajreglkajerklgjaerlkgjalkrjgvlksdzfjgerglkarejgl'kaerjgk'laerjgkl;ajreg'k;lajregkljaerkl;gjlsaerkgj'raekljg;aklerjgklsarejghklarejg;lkasrejglkarjeglkrjegklraejgklaergkljaerhg'lrejhtrskhrtkgh;laerkg;laerkg;lajregl;kajregl;arekjgl;ajr
fghsyyhtrs))))))))))))))
А их словили?
19.04.2016 23:36
Та совсем там… К м. Харьковская с вокзала полтора часа.
Да какой штраф? уволить с конфискацией имущества.
Суперовий Армен, все що тут написане, правда. Не думав що можуть такі люди бути на стількі віддані Україні. Він реально приклад для абсолютної більшості, тих хто хоче називатися українцем.
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 30