Коментарі

Коли відступала наша Армія через Яготин, моїй мамі було 10 років. Проживали на той час на Червоному хуторі.Моя мама зі своїм батьком переодягала солдат у старий селянський одяг, а їх зброю тягнула через город і викидала в Супій.
що відомо про загибель партизанського загону «перемога і смерть№ біля х.шевченкове, роти під керівництвом акімова біля кулябівки практично в одному місці з перервою в неділю і про полон начальника штабу 37 армії добросердова к л. зі штабом в яготині чи то 4.10. чи 15.10. 41 р. та масову гибель солдат між м. супоївкою та м. березанкою де зникло 4 з лишнім тонни золота.
Дякую! Всі факти описані чув від своеї бабуні ще живої 87рік. Особливо сильно пам'ятае голодомор 33року, розкуркулення Яготин. Ще б добавити до статті факти злочинів геноциду радянської влади…
14.12.2016 15:04
Звяжіться зі мною будь ласка по телефону 80956123658
17.07.2016 01:07
Добрий день! Прошу звернути УВАГУ керівництва на працівників магазину по вулиці Мономаха!!! Це вже не вперше, наскільки я знаю, поступають скарги в їхню адресу!!! Рекомендую, провести бесіду, так би мовити, профілактичну, з приводу ставлення до покупців!!! Не завадило б роз'яснити продавцям магазину, як вони мають себе поводити з покупцями, адже, виходячи з усіх ситуацій, які трапляються, вельмеповажні жіночки, аж ніяк не знають правил поведінки і не навчені гарним манерам!!!
15.07.2016 12:22
Дебілізм.

xdgjdyjsrthszrgawegyserhdrtjdtykfjdtyjgjghngfjndfghstarfgak/egjakrjgl;kajglk;dfvgbkjasdhfngjkshnadfgnas.fgnasrklgjn;lksaerjg;lkaserjg;lksdfnbkfxnbl'kzdfnv'lkzSDNG'lah/lkgndfsz/lkbnzxdflkbn;dfgl;kjnlkrjnklserjgmnklzsbzndfklgbaNDSLK;gnaerjkgna/jkngjk/afdngjklanserkjgbakwejbgfajkwebgkjabrgkjabrkjgbaerkjghajekwghlakjreghlkjahregklahrelgjkharjkegjhgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggakrjglka/jrglkrjg/lkajreglkaejrgl/kajreglkajerklgjaerlkgjalkrjgvlksdzfjgerglkarejgl'kaerjgk'laerjgkl;ajreg'k;lajregkljaerkl;gjlsaerkgj'raekljg;aklerjgklsarejghklarejg;lkasrejglkarjeglkrjegklraejgklaergkljaerhg'lrejhtrskhrtkgh;laerkg;laerkg;lajregl;kajregl;arekjgl;ajr
fghsyyhtrs))))))))))))))
А их словили?
19.04.2016 23:36
Та совсем там… К м. Харьковская с вокзала полтора часа.
← Попередня Наступна → 1 2 3
Показані 1-15 з 33